Przekształć klasyczny makijaż w odcieniach nude w coś zupełnie nowego z odrobiną błękitu, który idealnie odda paryski wiosenny poranek, za sprawą naszej kolekcji Fresh Look Collection.

Dowiedz się więcej.

Kolekcja Fresh Look Collection
99,95 USD
O wartości 145,70 USD. Oszczędzasz ponad  31%

KUP JUŻ TERAZ

Zastosuj odcień nr 2 z palety Natural Wonders Eye Palette (shimmery beige) na całą powierzchnię powieki za pomocą pędzla Base Shadow Brush. Aksamitna i niezbierająca się w załamaniach skóry formuła cienia do powiek zapewni Ci gładką bazę pod dalszy makijaż i dodatkowo uwydatni inne kolory.

Skorzystaj z odcienia nr 7 z zestawu Natural Wonders Palette (soft coral) oraz pędzla Blending Brush, nakładając odrobinę produktu na całą powiekę ze szczególnym uwzględnieniem załamania powieki i wewnętrznych kącików. Zobaczysz, że dzięki zastosowaniu odcienia nr 2 kolor będzie bardziej intensywny. Dzięki temu Twoje oczy będą bardziej żywe i pełne blasku, a także zachowają młodzieńczy wygląd. Rozprowadzaj kosmetyk aż do uzyskania miękkich konturów koloru.

I pora na najlepsze! Za pomocą pędzla Angled Eyeliner Brush i odcienia nr 8 z palety Natural Wonders Eye Palette (navy blue) zrób kreskę wzdłuż linii dolnych rzęs. Nie przejmuj się, jeśli rezultat nie jest w pełni idealny – kolor ten wraz z konturówką, którą dodasz w następnym kroku, stworzy efekt „smoky eyes”.

Korzystając z kredki Contour Eye Pencil w wersji Turquoise Bay, podkreśl wewnętrzną linię dolnych rzęs, by uwydatnić błękit oraz kształt oczu.

Zapewnij sobie idealne wykończenie za sprawą kilku pociągnięć tuszem Allure Defining Mascara. Błyskawicznie podkreśli on, wydłuży i rozdzieli rzęsy, które pozostaną miękkie i giętkie.

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją