Blogerka kosmetyczna – JosieLoves z Niemiec – pierwszy raz usłyszała o Nude by Nature nieco ponad roku temu, gdy dowiedziała się, że to najlepsza marka kosmetyków mineralnych do makijażu w Australii. Od tamtego czasu nie wyobraża sobie dnia bez stosowania kosmetyków Nude by Nature. W dalszej części poznasz jej ulubione produkty oraz pierwsze wrażenie dotyczące kolekcji Nature Eye Collection marki Nude by Nature. Przyjrzymy się również bliżej jej naturalnemu makijażowi.

U Josie codzienny proces przygotowywania makijażu zakłada uzyskanie naturalnego wyglądu, korzystanie z neutralnych odcieni i podkreślenie naturalnych rysów twarzy, w czym idealnie pomaga kolekcja Eye Collection:

„Szczególnie podoba mi się to, że paleta została zainspirowana australijską naturą: błękitnym niebem, ciepłymi i naturalnymi odcieniami oraz połyskującym piaskiem”.

Jej ulubiony produkt z kolekcji to paleta Natural Wonders Eyeshadow Palette, z której korzysta podczas przekształcania neutralnego, dziennego wyglądu w olśniewający i rzucający się w oczy makijaż wieczorowy.

„Podoba mi się również cień do powiek Shimmering Sands Loose Eye Shadow. Połyskujące pigmenty dodają oczom blasku i są łatwe do naniesienia”.

Bądź jak Josie

Krok 1: Rozświetl swoją bazę

Wydobądź intensywność koloru, stosując cień Shimmering Sands Loose Eye Shadow w odcieniu nr 01 White Sand na całej powiece za pomocą aplikatora gąbkowego lub pędzla Base Eyeshadow Brush.

Josie radzi: Nanieś odrobinę produktu na zewnętrzną część dłoni przed aplikacją, by zminimalizować osypywanie się cienia.

Krok 2: Różany dotyk

Nałóż cień Shimmering Sands Loose Eyeshadow w odcieniu różanym 03 na środek powieki

Krok 3: Konturowanie załamania powieki

Wybierz ciemniejszy odcień z palety Natural Wonders Eye Palette i rozetrzyj go wzdłuż linii załamania powieki za pomocą pędzla Blending Brush. Odcień z palety należy wybrać z uwzględnieniem pożądanej intensywności. Jeśli pragniesz uzyskać bardziej naturalny wygląd, proponujemy wybranie koloru, który pasuje do brwi lub włosów.

Krok 4: Podkreśl kształt oczu

Za pomocą pędzla Angled Eyeliner Brush nabierz nieco tego samego głębszego odcienia i obrysuj nim oczy od góry i dołu.

Krok 5: Rozświetlenie

Za pomocą pędzla Blending Brush nanieś najjaśniejszy odcień z palety Nude Eyeshadow Trio Palette, by rozświetlić okolice brwi, policzków i wzdłuż nosa, nadając im promienny wygląd.

Josie radzi: Ten odcień może być również zastosowany wzdłuż łuku Kupidyna, by uwydatnić usta.

Krok 6: Zaznacz & i podkreśl

Rozpocznij konturowanie za pomocą kredki Contour Eye Pencil w wersji 03 Rainforest, skupiając się na dolnej wewnętrznej linii oczu, by subtelnie rozprowadzić produkt. Na koniec podkreśl oczy za pomocą kredki Definition Eyeliner w wersji Brown, aby wykończyć makijaż.

Josie radzi: Cienie do powiek z zestawu Natural Illusion Pressed Eyeshadows mogą być również wykorzystywane do pokreślenia brwi. Skorzystaj z pędzla Angled Eyeliner Brush, dobierz kolor do brwi i lekkimi ruchami nanieś nieco kosmetyku na brwi, imitując włoski.

Gotowe! Udało ci się stworzyć makijaż w stylu Josie.

Cały wpis Josie znajduje się na blogu pod tym adresem.

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją