Zmysłowa wariacja na temat klasycznego efektu „smoky eye” za sprawą głębokich zielonych i czerwonych odcieni, zainspirowanych słońcem zachodzącym nad lasem deszczowym.

Kolekcja Deep Emerald

KUP JUŻ TERAZ

Krok 1: Kolor bazowy

Nałóż cień Natural Illusion Pressed Eyeshadow w wersji Sunrise na powieki za pomocą pędzla Base Shadow Brush 14, skupiając się na wewnętrznych kącikach oczu. Rozjaśni to skórę wokół Twoich oczu i uwydatni kolor pozostałych odcieni. Cień ten zapewnia także aksamitne wykończenie, dzięki czemu różne odcienie idealnie się ze sobą zmieszają. Ten krok jest opcjonalny, dlatego jeśli preferujesz ciemniejszy szmaragd, przejdź do następnego kroku.

Krok 2: Konturowanie oczu

Stosując cień do powiek Natural Illusion Pressed Eyeshadow w wersji Palm wraz z pędzlem Blending Brush 15, nałóż nieco produktu na środek powieki, rozcierając go w kierunku zewnętrznego kącika, aby podkreślić kształt oczu. Nabierz jeszcze raz nieco cienia i nałóż go w załamaniach powiek, by nadać spojrzeniu głębi i uzyskać efekt „smoky eye”.

Krok 3: Dodatkowa czerwień

Użyj pędzla Smudge Brush 16 do nałożenia cienia Natural Illusion Pressed Eyeshadow w wersji Sunset na dolną linię rzęs od zewnętrznego kącika w stronę środka dolnej linii rzęs – tak samo jak podczas używania kredki. Rozetrzyj nieco koloru w stronę zewnętrznych kącików oczu, by dodać makijażowi intensywności.

Krok 4: Podkreśl kształt oczu

Korzystając z kredki Contour Eye Pencil w wersji 01 Black, podkreśl górną linię rzęs aż po zewnętrzne kąciki oczu, aby optycznie zagęścić rzęsy.

Krok 5: Kolejne warstwy

Zapewnij sobie idealne wykończenie za sprawą kilku pociągnięć tuszem Allure Defining Mascara w wersji 01 Black. Błyskawicznie podkreśli on, wydłuży i rozdzieli rzęsy, które pozostaną miękkie i giętkie.

Nie zapomnij dopełnić makijażu wiankiem z kwiatów lub kapeluszem, rozpuszczonymi włosami i szmaragdową sukienką w celu podkreślenia oczu.

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją