W tym tygodniu modelka Elyse Taylor, udzieliła wywiadu Lisie Patulny (Byrdie Beauty Australia), dzieląc się swoimi sekretami dotyczącymi pielęgnacji ciała oraz pełnym stresu życiem świeżo upieczonej matki. Zobacz pełny wywiad i oryginalny artykuł w serwisie Byrdie.

Elyse zawsze była fanką takiego makijażu, który pozostaje niezauważalny. Jako że często podróżuje i sporo pracuje, każdego ranka skupia się na nawilżaniu skóry i stosuje oferowany przez Nude by Nature krem Sheer Glow BB Cream oraz sztyft rozświetlający Touch of Glow Highlight Stick w odcieniu szampańskim w celu uzyskania naturalnego blasku.

„Jeśli chcę, by kosmetyk kryjący rozprowadzony był dokładniej, korzystam z pędzla BB Brush, który bezproblemowo wszystko wtapia, dzięki czemu praktycznie nie widać, że noszę jakikolwiek makijaż”.

Zdjęcie: Elyse Taylor z kremem Nude by Nature Sheer Glow BB Cream, wykonane przez Annę Hecek dla Byrdie Beauty Australia

Gdy zapytaliśmy Elyse o jeden kosmetyk, bez którego nie wyobraża sobie życia, zdecydowanie wybrała rozświetlacz w sztyfcie Touch of Glow Highlight Stick w odcieniu szampańskim marki Nude by Nature.

„To jeden z tych odcieni, które można zastosować na policzkach, powiekach, wzdłuż nosa... Zyskujesz niesamowity efekt świeżości i lekkości”.

Zdjęcie: Zdjęcie Elyse Taylor wykonane przez Annę Hecek dla Byrdie Beauty Australia

Jakie polecasz sztuczki, by osiągnąć naturalny blask skóry?

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją