W tym tygodniu ambasadorka marki Nude by Nature, modelka Elyse Taylor, udzieliła wywiadu Lisie Patulny (Byrdie Beauty Australia), dzieląc się swoimi sekretami dotyczącymi pielęgnacji ciała oraz pełnym stresu życiem świeżo upieczonej matki. Zobacz pełny wywiad i oryginalny artykuł w serwisie Byrdie.

Elyse zawsze była fanką takiego makijażu, który pozostaje niezauważalny. Jako że często podróżuje i sporo pracuje, każdego ranka skupia się na nawilżaniu skóry i stosuje oferowany przez Nude by Nature krem Sheer Glow BB Cream oraz sztyft rozświetlający Touch of Glow Highlight Stick w odcieniu szampańskim w celu uzyskania naturalnego blasku.

„Jeśli chcę, by kosmetyk kryjący rozprowadzony był dokładniej, korzystam z pędzla BB Brush, który bezproblemowo wszystko wtapia, dzięki czemu praktycznie nie widać, że noszę jakikolwiek makijaż”.

Zdjęcie: Elyse Taylor z kremem Nude by Nature Sheer Glow BB Cream, wykonane przez Annę Hecek dla Byrdie Beauty Australia

Gdy zapytaliśmy Elyse o jeden kosmetyk, bez którego nie wyobraża sobie życia, zdecydowanie wybrała rozświetlacz w sztyfcie Touch of Glow Highlight Stick w odcieniu szampańskim marki Nude by Nature.

„To jeden z tych odcieni, które można zastosować na policzkach, powiekach, wzdłuż nosa... Zyskujesz niesamowity efekt świeżości i lekkości”.

Zdjęcie: Zdjęcie Elyse Taylor wykonane przez Annę Hecek dla Byrdie Beauty Australia

Jakie polecasz sztuczki, by osiągnąć naturalny blask skóry?

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją