Makijaż First Light odzwierciedla piękno wiosennego poranka. Nie wzbraniaj się przed dodaniem odrobiny koloru do makijażu w naturalnych odcieniach, aby odczuć powiew nowości i świeżości.

Kolekcja Fresh Look Collection

KUP JUŻ TERAZ

Krok 1: Kolor bazowy

Zastosuj odcień nr 2 z palety Natural Wonders Eye Palette (light coral) na całą powierzchnię powieki za pomocą pędzla Base Shadow Brush 14. Aksamitna i niezbierająca się w załamaniach skóry formuła cienia do powiek zapewni Ci gładką bazę pod dalszy makijaż i dodatkowo uwydatni inne kolory.

Krok 2: Rozjaśnianie oczu

Skorzystaj z odcienia nr 7 z zestawu Natural Wonders Palette (salmon) oraz pędzla Blending Brush 15, aplikując odrobinę produktu na całą powiekę ze szczególnym uwzględnieniem załamania powieki i wewnętrznych kącików. Zobaczysz, że dzięki zastosowaniu odcienia nr 2 kolor będzie bardziej intensywny. Dzięki temu Twoje oczy będą bardziej żywe i pełne blasku, a także zachowają młodzieńczy wygląd. Rozprowadzaj kosmetyk aż do uzyskania miękkich konturów koloru.

Krok 3: Szczypta koloru

I pora na najlepsze! Za pomocą pędzla Angled Eyeliner Brush 17 i odcienia nr 8 z palety Natural Wonders Eye Palette zrób kreskę wzdłuż linii dolnych rzęs. Nie przejmuj się, jeśli rezultat nie jest w pełni idealny – kolor ten wraz z konturówką, którą dodasz w następnym kroku, stworzy efekt „smoky eyes”.

Krok 4: Podkreśl kształt oczu

Korzystając z kredki Contour Eye Pencil w wersji Turquoise Bay, podkreśl wewnętrzną linię dolnych rzęs, by uwydatnić błękit oraz kształt oczu.

Krok 5: Kolejne warstwy

Zapewnij sobie idealne wykończenie za sprawą kilku pociągnięć tuszem Allure Defining Mascara w wersji 01 Black. Błyskawicznie podkreśli on, wydłuży i rozdzieli rzęsy, które pozostaną miękkie i giętkie.

Nie zapomnij dopełnić look’u przepiękną wiosenną sukienką, wiankiem z kwiatów lub inną ozdobą do włosów.

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją