Stosowany był w makijażu już przez starożytnych Egipcjan, którzy za pomocą tuszu i proszku antymonowego podkreślali rzęsy. Dziś tusz do rzęs to codzienny element makijażu, bez którego wiele kobiet nie potrafi wyjść z domu. Kiedy chcemy podkreślić rzęsy, uwydatnić je lub przedłużyć, tusz do rzęs jest idealnym rozwiązaniem.

W zależności od pożądanego efektu tusz należy nakładać na różne sposoby. Oferowany przez Nude by Nature tusz do rzęs Allure Defining Mascara to wzbogacony witaminami produkt zawierający aktywne naturalne składniki, takie jak wosk kandelila i guma arabska, które mocno podkreślają i wydłużają rzęsy. Wzbogacony jest także w prowitaminę B5, by z biegiem czasu pielęgnować rzęsy.

Allure Defining Mascara

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik wideo, w którym radzimy, w jaki sposób najlepiej nakładać tusz Allure Defining Mascara w celu naturalnego podkreślenia rzęs.

Poniżej znajdziesz kilka porad dotyczących stosowania tuszu do rzęs:

  1. Po otwarciu pojemnika z tuszem obróć kilka razy szczoteczką zamiast pompowania. Poruszając szczoteczką pionowo, możesz wtłoczyć powietrze do tuszu, przez co szybciej będzie schnąć, co może doprowadzić do powstawania grudek i osypywania się tuszu.
  2. Jeśli zamierzasz użyć zalotki, zrób to przed nałożeniem tuszu do rzęs. Jeśli użyjesz zalotki po zastosowaniu tuszu, może on się kleić, uszkadzając rzęsy.
  3. Nałóż tusz na górne rzęsy, rozpoczynając od ich nasady i rozprowadzając go lekko wibrującymi ruchami szczoteczki.
  4. Następnie nałóż nieco tuszu na dolne rzęsy.
  5. Powtarzaj czynność aż do uzyskania pożądanej objętości.
  6. Zalecamy zmywanie tuszu do rzęs kosmetykami specjalnie do tego przeznaczonymi.

NAJWAŻNIEJSZA WSKAZÓWKA: Trzymaj szczoteczkę do tuszu Allure Defining Mascara pionowo, aby dotrzeć do najmniejszych rzęs i uwydatnić zewnętrzne kąciki w celu uzyskania efektu kociego oka.

Podobnie jak w przypadku innych kosmetyków ważne jest, aby nie korzystać ze starego tuszu. Na przykład po otworzeniu tuszu Allure Defining Mascara należy maksymalnie korzystać z niego przez trzy miesiące, a następnie zalecana jest jego wymiana.

Eye Collection

Daj nam znać, jak Ci poszło!

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją