Sztuka konturowania, podobnie jak inne etapy makijażu, wymaga posiadania stosownej wiedzy i doświadczenia. Niezależnie od tego, czy robisz to po raz pierwszy, czy też tylko podnosisz poziom swoich umiejętności, poniżej przedstawiamy poradnik i materiały wideo, które pomogą Ci uzyskać idealną i naturalną stylizację. Zostań ekspertem w konturowaniu i rozświetlaniu twarzy.

Oferowana przez Nude by Nature kolekcja Contour & Highlight Collection dostępna jest w dwóch wariantach: Zestaw Contour Fluid Trio i Contour Palette.

Jeśli nie jesteś pewna, który produkt będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, zalecamy najpierw ustalić rodzaj cery. Jeśli masz tłustą cerę, konturowanie za pomocą kosmetyków w pudrze, dostępnych na przykład w naszej palecie Contour Palette, podkreśli kształty Twojej twarzy, jednocześnie nie doprowadzając do przetłuszczenia i błyszczenia.

Jeśli masz suchą cerę, polecamy korzystanie z lekkich i płynnych kosmetyków, takich jak nasz zestaw Contour Fluid Trio, aby móc jednocześnie nawadniać i konturować skórę.

PRZEGLĄDAJ KOLEKCJĘ

Po wybraniu odpowiedniego produktu do konturowania rozpocznij od oczyszczenia twarzy i nałożenia bazy Perfecting Primer. Baza przedłuża trwałość makijażu, wygładza skórę i tworzy równomierną, rozświetlającą bazę do nakładania kosmetyków.

Następny krok to zastosowanie podkładu i/lub korektora przed rozpoczęciem konturowania. Ten krok jest opcjonalny i uzależniony od tego, jaki wygląd chcesz osiągnąć.

Aby uzyskać makijaż na co dzień, wystarczy Ci krem Sheer Glow BB Cream lub lekki podkład, taki jak Luminous Sheer Liquid Foundation czy Radiant Loose Powder Foundation. Jeśli zależy Ci na pełnym kryciu, zastosuj podkład Flawless Pressed Powder Foundation i zamaskowuj przebarwienia i niedoskonałości korektorem Perfecting Concealer.

PRZEGLĄDAJ PODKŁADY

 

Jak konturować za pomocą zestawu Contour Fluid Trio?

Zestaw Contour Fluid Trio zawiera trzy odcienie o płynnej konsystencji, które idealnie wtapiają się w skórę, zapewniając miękkie i promienne wykończenie. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zalecamy używanie pędzla Pointed Precision Brush.

KUP ZESTAW CONTOUR FLUID TRIO

Konturowanie za pomocą palety Contour Palette

Paleta Contour Palette posiada trzy matowe odcienie, zapewniające zaawansowane uwydatnianie od naturalnego wykończenia po bardziej intensywne. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zalecamy używanie pędzla Ultimate Perfecting Brush.

KUP PALETĘ CONTOUR PALETTE

Jeśli Twój nowy wygląd już Ci odpowiada, lekko omieć całą twarz sypkim pudrem Translucent Loose Finishing Powder lub Mattifying Pressed Setting Powder za pomocą pędzla Finishing Brush, skupiając się na strefie T oraz skórze pod oczami, aby uzyskać idealne i trwałe wykończenie.

PRZEGLĄDAJ PUDRY WYKOŃCZENIOWE

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją