Kluczem do naturalnego wyglądu w makijażu dziennym jest odpowiedni dobór neutralnych odcieni i kosmetyków rozświetlających. Poniżej przedstawiamy kroki pozwalające uzyskać ten wygląd za pomocą naszych najpopularniejszych neutralnych odcieni z kolekcji Eye Collection.

Kolekcja Nude Look Collection

KUP JUŻ TERAZ

Krok 1: Kolor bazowy

Nałóż cień Natural Illusion Pressed Eyeshadow w odcieniu Dune na powieki za pomocą pędzla Base Shadow Brush. Rozjaśni to skórę wokół Twoich oczu i uwydatni kolor pozostałych odcieni. Cień ten zapewnia także aksamitne wykończenie, dzięki czemu różne odcienie idealnie się ze sobą zmieszają.

Krok 2: Konturowanie oczu

Skorzystaj z odcienia nr 2 z zestawu Nude Natural Illusion Eyeshadow Trio oraz pędzla Blending Brush 15 – nałóż kosmetyk na środek powieki, rozcierając go w kierunku zewnętrznych kącików, aby podkreślić kształt oczu. Rozprowadź produkt w pobliżu środka dolnej linii rzęs i rozcieraj go w kierunku zewnętrznego kącika, by jeszcze lepiej uwydatnić oczy.

Krok 3: Dodatkowy blask

Korzystając z odcienia nr 1 z zestawu Nude Natural Illusion Eyeshadow Trio, rozprowadź produkt przy wewnętrznych kącikach oczu i rozetrzyj w kierunku środka dolnej i górnej linii rzęs, by dodać całości nieco blasku. Aby nadać spojrzeniu jeszcze większej intensywności, użyj cienia do oczu Shimmering Sands Loose Eyeshadow w kolorze 01 White Sand w tym samym miejscu. Nada to oczom blasku, dodając Twojej aurze więcej energii i uwydatniając naturalny kolor oczu.

Krok 4: Podkreśl kształt oczu

Korzystając z kredki Contour Eye Pencil w wersji 02 Brown, podkreśl górną linię rzęs zwracając szczególną uwagę na zewnętrzne kąciki oczu. Delikatnie wyciągnij kreskę nad górną linią rzęs w celu uzyskania subtelnego efektu kociego oka, a następnie użyj końcówki do rozcierania kredki Contour Eye Pencil, by lekko rozetrzeć kreskę.

Krok 5: Kolejne warstwy

Zapewnij sobie idealne wykończenie za sprawą kilku pociągnięć tuszem Allure Defining Mascara w wersji 01 Black. Błyskawicznie podkreśli on, wydłuży i rozdzieli rzęsy, które pozostaną miękkie i giętkie.

Nie zapomnij dopełnić look’u wiankiem z kwiatów, rozpuszczonymi włosami i lekką sukienką w kolorze, który podkreśli Twoje oczy.

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją