Dostawa

Darmowa dostawa w przypadku zakupów na kwotę powyżej 199 zł

Oferujemy DARMOWĄ DOSTAWĘ w przypadku zakupów za co najmniej 199 zł. W przypadku zakupów na kwotę poniżej 199 zł doliczona zostanie opłata za dostawę w wysokości 10 zł.

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-5 dni roboczych. Produkty dostarczamy poprzez firmę ROYALMAIL. ROYALMAIL dokłada wszelkich starań, by dostarczyć każdą przesyłkę w ciągu 4 dni roboczych. Prosimy pamiętać, że w okresach świątecznych czas ten może się wydłużyć.

Po nadaniu otrzymasz wiadomość e-mail i/lub SMS z danymi do śledzenia przesyłki. Aby śledzić status przesyłki, wpisz otrzymany numer na stronie ROYALMAIL.

Jeśli nie będzie Cię w domu podczas próby doręczenia przesyłki, listonosz lub kurier zostawi Ci zawiadomienie z informacją o próbie doręczenia i adresem punktu pocztowego, w którym możesz odebrać paczkę.

Nude by Nature pragnie świadczyć obsługę klienta na najwyższym poziomie, oferując wysokiej jakości produkty do makijażu i pielęgnacji skóry. Dołożymy wszelkich starań, by poprawnie informować o dostępności produktów na naszej stronie (Produkt dostępny, Produkt dostępny w ograniczonej ilości, Produkt tymczasowo niedostępny) oraz cenie. Gdyby jednak – co jest mało prawdopodobne – zamówiony przez Ciebie produkt okazał się niedostępny lub jeśli z innego powodu nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia, skontaktujemy się z Tobą drogą e-mailową w celu dokonania pełnego zwrotu pieniędzy lub wysłania produktu zastępczego.

Jeśli chcesz dokonać zakupu w sklepie, zapoznaj się z listą naszych dystrybutorów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówień przez Internet, skontaktuj się z nami.