Informacje o powiadomieniach

Firma NBN Limited, o numerze przedsiębiorstwa 9 164 976, (dalej: „my”, „nas”) pełni rozumie istotność  międzynarodowych i krajowych przepisów prawnych i regulacji dotyczących ochrony prywatności i dołoży wszelkich starań, by zadbać o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych.

W jaki sposób i dlaczego gromadzimy dane

Ilość i rodzaj gromadzonych przez nas danych osobowych i/lub wrażliwych danych osobowych zależy od tego, z jaką jednostką biznesową wchodzisz w interakcję. Dotyczy to także rodzaju produktów, z których korzystasz. Na przykład: aby poprawnie obsługiwać proces sprzedaży produktów, musimy gromadzić i przechowywać dane, które mogą się różnić od tych pobieranych podczas obsługi klienta. Zazwyczaj gromadzimy dane osobowe podczas rejestracji na naszej stronie przy użyciu adresu e-mail. Są to na przykład Twój adres e-mail, Twoje imię i nazwisko, płeć, wiek/przedział wiekowy czy kraj zamieszkania. Gromadzimy takie dane, aby móc wysyłać Ci informacje o produktach, ofertach specjalnych i promocjach oraz porady na Twój adres e-mail.  Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania takich informacji, kontaktując się z nami telefonicznie lub korzystając z funkcji rezygnacji z subskrypcji zawartej w przesyłanych przez nas drogą e-mailową materiałach marketingowych.

Jeśli zdecydujesz się na zakup produktu z naszej oferty, będzie się to wiązało z gromadzeniem przez nas konkretnych danych osobowych i wrażliwych danych osobowych, takich jak Twoje imię i nazwisko, adres czy dane karty kredytowej, w celu sfinalizowania sprzedaży produktu.

Uwaga:

  • Zanim udostępnimy Ci możliwość zakupu jakiegokolwiek produktu, poprosimy Cię o zgodę na gromadzenie i przetwarzanie wymaganych przez nas danych. Gromadzenie tych danych odbywa się przez formularze, procesy administracyjne lub z wykorzystaniem innych metod gromadzenia danych.
  • Jeśli nie przekażesz nam wymaganych przez nas danych, możemy nie sprzedać Ci danego produktu.
  • W niektórych przypadkach przepisy prawne lub względy praktyczne mogą sugerować anonimową współpracę z nami – jednak wtedy nie będziemy mogli sprzedać Ci danego produktu.
  • Niechciane dane oraz dane otrzymane od podmiotów trzecich zostaną zniszczone.

Poprzez stronę internetową gromadzimy także dane ogólne, takie jak liczba odwiedzających, liczba odwiedzonych podstron, data, godzina i czas trwania odwiedzin oraz informacje o stronach, które gość odwiedzał przed skorzystaniem z naszej witryny. Zastrzegamy sobie również prawo do gromadzenia informacji na temat adresów protokołów internetowych (IP) oraz danych przeglądarki internetowej, z której korzysta użytkownik. Tego rodzaju informacje nie umożliwiają zidentyfikowania Twojej tożsamości.

Marketing bezpośredni

Możemy udzielić Ci informacji na temat innych produktów oferowanych przez nas lub powiązane z nami jednostki biznesowe. Obejmuje to informacje o naszych innych produktach i promocjach.

Jeśli nie życzysz sobie, abyśmy kontaktowali się z Tobą w celach marketingowych lub promocyjnych, możesz zrezygnować z otrzymywania takich komunikatów w momencie, gdy je otrzymasz, lub poprzez kontakt z nami.

Uwaga:

  • Rezygnacja z otrzymywania takich informacji nie wypłynie na inne formy komunikacji, które prowadzimy z Tobą w ramach pozostałych działań. Na przykład nadal będziemy wysyłać Ci faktury i dostarczać istotne informacje o produktach oraz usługach, z których korzystasz.
  • Informacje finansowe na Twój temat nie będą wykorzystywane w celach marketingowych ani badawczych, chyba że wyrazisz na to zgodę.

W jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych osobowych i je skorygować?

W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do swoich danych, które są przez nas przechowywane, poprzez skontaktowanie się z nami. Jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości, bezzwłocznie je usuniemy lub skorygujemy. Zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych, Nude by Nature udziela dostępu do danych osobowych tylko osobom, których te dane dotyczą.

Ujawnianie danych

O ile nie podano innej informacji podczas procesu gromadzenia danych, nie ujawnimy żadnych danych osobowych podmiotom trzecim w żadnym celu. Nude by Nature z zasady nie wysyła Twoich danych za granicę. Nie przekażemy Twoich danych osobowych żadnemu podmiotowi zewnętrznemu bez Twojej wyraźnej zgody. Jednak jeśli w przypadku postępowań prawnych lub egzekwowania przepisów prawnych będziemy zobowiązani do ujawnienia danych osobowych, będziemy zmuszeni to uczynić.

W jaki sposób mogę się skontaktować z Nude by Nature?
Jeśli masz jakiekolwiek zapytania dotyczące kwestii prywatności, prosimy o kontakt  telefoniczny, e-mailowy lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej.. Wszelkie skargi dotyczące kwestii ochrony prywatności powinny być kierowane na piśmie do pracownika ds. ochrony prywatności Nude by Nature na adres: Level 6, 22 Pitt Stm Sydney, NSW 2000. Dołożymy wszelkich starań, by sprawnie i bezzwłocznie odpowiadać na wszelkie zgłoszenia.

Polityka prywatności

Dodatkowe informacje dotyczące naszych działań podejmowanych w celu ochrony prywatności Twoich danych osobowych znajdują się w naszej  polityce prywatności.

Aktualizacje i zmiany

Niniejsze informacje o powiadomieniach zostały ostatnio zaktualizowane 23 czerwca 2016 r.