Pytania i odpowiedzi

Gdzie mogę zakupić produkty Nude by Nature?

Pełna lista dystrybutorów Nude by Nature dostępna jest tutaj.

Co odróżnia Nude by Nature od innych marek kosmetycznych i pielęgnacyjnych?

Oferta Nude by Nature zawiera produkty tworzone w oparciu o najbardziej skuteczne, naturalne składniki. Nude by Nature to kosmetyki, które są dla Ciebie dobre. Dowiedz się więcej

Czy produkty Nude by Nature są testowane na zwierzętach?

Firma Nude by Nature szczyci się niestosowaniem praktyk nieprzyjaznych dla zwierząt, a nasze produkty są poświadczone przez PETA. Nie przeprowadzamy żadnych testów na zwierzętach.

Czy w produktach Nude by Nature wykorzystywane są produkty pochodzenia zwierzęcego?

Niektóre z naszych formuł zawierają naturalne składniki pochodzenia zwierzęcego, takie jak na przykład wosk pszczeli, produkowany w sposób naturalny przez pszczoły, czy lanolina – wosk otrzymywany podczas czyszczenia skóry owczej.

Żadne zwierzęta nie ucierpiały podczas produkcji tych składników. Dowiedz się więcej o składnikach naszych kosmetyków.

Czy Nude by Nature to australijska firma?

Tak. Marka Nude by Nature powstała w 2008 r. w Sydney, a nasz zespół dokłada wszelkich starań, by odnajdywać kolejne skuteczne i naturalne australijskie składniki, które zawrzemy w naszych produktach.

Czy Wasza firma przestrzega standardów pracowniczych podczas wytwarzania produktów?

Tak. Nude by Nature nie nawiązuje współpracy z żadnymi firmami, które korzystają z pracy dzieci.

Jak mogę sprawdzić, jakie składniki znajdują się w produktach, z których korzystam?

Każda strona produktu w naszej witrynie internetowej zawiera zakładkę „Składniki” w sekcji z opisem, w której znajduje się pełna lista składników. W przypadku zestawów produktów prosimy o zapoznanie się ze składnikami każdego z nich.

Czy formuły produktów Nude by Nature zawierają olej palmowy?

Niektóre z naszych formuł zawierają składniki pochodne oleju palmowego, jednak dbamy, by pochodziły ze zrównoważonych źródeł i spełniały założenia sprawiedliwego handlu. Zawsze dążymy do tego, by oferować najwyższej jakości produkty z pominięciem oleju palmowego i wykorzystaniem alternatywnych składników.

Czy wszystkie produkty Nude by Nature mogą być stosowane przez wegan?

Nie. Niektóre produkty w naszej ofercie zawierają składniki pochodzenia zwierzęcego, takie jak wosk pszczeli czy lanolina. Żadne zwierzęta nie ucierpiały podczas produkcji tych składników.

Czy produkty Nude by Nature do makijażu lub pielęgnacji skóry zawierają nanocząsteczki?

Nie. Produkty Nude by Nature stworzone są wyłącznie z mikrocząsteczek, które są idealnie przystosowane do osiadania na zewnętrznej warstwie skóry i nie są dzięki temu nadmiernie wchłaniane, zapewniając nieskazitelny makijaż.

Czy Nude by Nature jest najchętniej wybieraną marką kosmetyków do makijażu mineralnego w Australii?

Tak, zgodnie z danymi zebranymi przez Aztec Pharmacy Data marka Nude by Nature to:

  • Najlepsze kosmetyki mineralne do makijażu w Australii – Źródło: Aztec Data, łączna sprzedaż kosmetyków (w dolarach) w ujęciu rocznym na dzień 24 grudnia 2017 r.
  • Najlepsze pędzle do makijażu w Australii – Źródło: Aztec Data, łączna sprzedaż akcesoriów kosmetycznych (w dolarach) w ujęciu rocznym na dzień 24 grudnia 2017 r.