NASZA OBIETNICA

Poświęcamy dużo czasu, aby wybrać to, co dobre. Dbamy o składniki naszego jedzenia, więc dlaczego nie o składniki kosmetyków? W przypadku kosmetyków Nude by Nature nie musisz iść na kompromis.

Naszym celem jest dostarczenie klientom skutecznych kosmetyków o naturalnym składzie, które oprócz pięknego makijażu zapewnią im dodatkowe korzyści.

Oferujemy wyłącznie przyjazne dla zwierząt i pozyskane z naturalnych składników produkty do makijażu, przygotowywane bez stosowania zbędnych środków chemicznych, składników syntetycznych czy konserwantów, które często można napotkać w innych kosmetykach. To kosmetyki, które współpracują ze skórą, nie szkodząc jej.

NASZE AUSTRALIJSKIE KORZENIE

Firma Nude by Nature powstała w 2008 roku w Sydney w Australii, by spełnić oczekiwania społeczeństwa, które coraz świadomiej podchodziło do wyborów dokonywanych w sprawach dotyczących zdrowia, stylu życia i środowiska. Ćwiczenia, dieta i etykiety na produktach spożywczych stały się tematem żarliwych dyskusji. Rosło także znaczenie dbałości o skórę, ale choć podczas codziennych porannych i wieczornych zabiegów pielęgnacyjnych ludzie starali się unikać toksyn i szkodliwych substancji chemicznych, to już w wybór kosmetyków do makijażu nie wkładali tyle samo energii. Troskliwie pielęgnujesz skórę, by następnie nałożyć na nią makijaż pełen szkodliwych substancji? Oznacza to, że robisz coś dobrego, by zaraz to zniszczyć.

W świecie, w którym każdy dąży do tego, co najlepsze – dobrego jedzenia, dobrego zdrowia, dobrego snu w nocy – kosmetyki także powinny być dla Ciebie dobre. Taka właśnie jest marka Nude by Nature. To kosmetyki, które są dla Ciebie dobre.

Rozpoczynaliśmy od niewielkiej kolekcji zawierającej trzy podkłady mineralne, bronzer, puder i pędzel, jednak wśród mineralnych kosmetyków do makijażu firma Nude by Nature szybko stała się rozpoznawalną marką. To wysoka skuteczność naszych kosmetyków zapewnia im rzesze wiernych klientów. W Australii Nude by Nature pozostaje najpopularniejszą marką kosmetyków do makijażu mineralnego.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat firma Nude by Nature włożyła ogromny wysiłek w stworzenie szerokiej oferty kosmetyków o zróżnicowanych formułach, wykończeniach i odcieniach, które zapewniają nieskazitelny wygląd – a wszystko to bez korzystania ze zbędnych substancji chemicznych.

Sukces w Australii zachęcił firmę Nude by Nature do wejścia na rynek nowozelandzki w 2012 roku. W roku 2015 firma Nude by Nature wprowadziła swoje produkty na rynek w Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej, a na początku roku 2018 – w Kanadzie. Kolekcję tych przyjaznych dla zwierząt kosmetyków do makijażu mają teraz w swojej ofercie wiodące sieci sprzedaży na całym świecie.

IT'S MORE THAN COSMETIC, IT'S GOOD FOR YOU

FILOZOFIA DOTYCZĄCA SKŁADNIKÓW

Niektóre marki ukrywają pochodzenie stosowanych składników, gdyż są one szkodliwe. My z naszych jesteśmy dumni, ponieważ są dobre dla skóry.

Tworzone wyłącznie z naturalnych składników produkty, przygotowywane bez stosowania zbędnych środków chemicznych, składników syntetycznych czy konserwantów, które często można napotkać w innych kosmetykach.

Pozyskiwane wprost z natury, typowo australijskie składniki obejmują między innymi śliwkę kakadu, znaną jako najbogatsze na świecie źródło naturalnej witaminy C, owoc Lilly Pilly z rodziny mirtowatych o właściwościach przeciwdziałających starzeniu się oraz Cehami, które wykazuje właściwości przeciwutleniające.

Nasze produkty do makijażu to nie tylko kosmetyki – to również składniki działające w głąb skóry, by ją pielęgnować.

INGREDIENTS WE DON'T USE

As a part of our promise, Nude by Nature products are made with 100% naturally derived ingredients and formulated without synthetic ingredients or preservatives often found in cosmetics such as Silicone, Siloxanes, Phthalates, Sulphates, PEGS, Triclosan, Phenoxyethanol or Parabens, and do not contain Carmine, Talc or Bismuth Oxychloride.

  • NO PARABENS
  • NO SILICONES
  • NO TALC
  • NO BISMUTH

Bad ingredients are found in everyday beauty products.

Good ingredients are found in Nude by Nature.