Podczas rozświetlania skóry makijażem postaraj się osiągnąć zdrowy i „promieniujący z wnętrza” wygląd.

Ważnym jest, aby nie przesadzić z ilością stosowanego kosmetyku, podkreślając rysy twarzy tylko w tych miejscach, które naturalnie odbijają światło. Za chwilę przedstawimy kilka wskazówek, za pomocą których odnajdziesz te miejsca i rozświetlisz je niczym zawodowa makijażystka.

Oferowana przez Nude by Nature kolekcja Contour & Highlight Collection dostępna jest w dwóch wariantach: Paleta Highlight Palette oraz rozświetlacz w sztyfcie Touch of Glow Highlight Stick.

Jeśli nie jesteś pewna, który produkt będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, zalecamy najpierw ustalić rodzaj cery. Jeśli masz tłustą cerę, konturowanie za pomocą kosmetyków w pudrze, dostępnych na przykład w naszej palecie Highlight Palette, zapewni Ci dodatkowy blask, jednocześnie nie doprowadzając do nadmiernego natłuszczenia i błyszczenia.

Jeśli masz suchą cerę, polecamy korzystanie z lekkich i kremowych kosmetyków, takich jak nasz zestaw Touch of Glow Highlight Stick, aby móc jednocześnie nawadniać i rozświetlać skórę.

Jeśli chcesz zwiększyć blask, zalecamy łączenie obu wariantów. Możesz to zrobić, zaczynając od zastosowania rozświetlacza Touch of Glow Highlight Stick, a następnie pudrów z palety Highlight Palette w celu uzyskania dodatkowego efektu blasku. Następnie schowaj rozświetlacz Touch of Glow Highlight Stick do torebki, by móc użyć go do ewentualnych poprawek w ciągu dnia.

PRZEGLĄDAJ KOLEKCJĘPo wybraniu stosownych kosmetyków oczyść twarz i nałóż bazę Perfecting Primer. Baza przedłuża trwałość makijażu, wygładza skórę i tworzy równomierną, rozświetlającą bazę do nakładania kosmetyków.

Następny krok to zastosowanie podkładu i/lub korektora przed rozpoczęciem konturowania. Ten krok jest opcjonalny i uzależniony od tego, jaki wygląd chcesz osiągnąć.

Aby uzyskać makijaż na co dzień, wystarczy Ci krem BB 5-in-1 Miracle Cream lub lekki podkład, taki jak Luminous Sheer Liquid Foundation czy Radiant Loose Powder Foundation. Jeśli zależy Ci na pełnym kryciu, zastosuj podkład Flawless Pressed Powder Foundation i zamaskowuj przebarwienia i niedoskonałości korektorem Perfecting Concealer.

PRZEGLĄDAJ PODKŁADY

Zanim przejdziemy do rozświetlania, warto przypomnieć, że nasza paleta Highlight Palette oraz rozświetlacz w sztyfcie Touch of Glow Highlight Sticks dostępne są w trzech rozświetlających odcieniach, dodających twarzy wymiarowości, koloru i blasku, zapewniając możliwość podkreślenia poszczególnych elementów. Dlatego warto zapoznać się z każdym z odcieni, aby lepiej go nałożyć.

Aby poprawnie nałożyć kosmetyki, skorzystaj ze schematu i instrukcji znajdujących się poniżej. Zauważ, że skupiamy się na miejscach, w których światło w sposób naturalny odbija się od twarzy. Trzymaj się tych miejsc, by uzyskać naturalny blask.

  1. Brązujący: Używany do ocieplenia, podkreślenia i pogłębienia. Zastosuj na policzki i wzdłuż linii włosów, na skronie i szczękę, wcierając w górę.
  2. Różany: Używany, aby ocieplić karnację i dodać jej promienistości. Nałóż na najbardziej wystającą część policzków, rozcierając w stronę kości policzkowych.
  3. Szampański: Idealny do błyskawicznego rozświetlania skóry i nadawania jej połysku. Nałóż na górną część kości policzkowych, pod brwiami i na nasadę nosa.

 

PRZEGLĄDAJ KOLEKCJĘ

Jeśli Twój nowy wygląd już Ci odpowiada, lekko omieć całą twarz sypkim pudrem Translucent Loose Finishing Powder lub Mattifying Pressed Setting Powder za pomocą pędzla Finishing Brush, skupiając się na strefie T oraz skórze pod oczami, aby uzyskać idealne i trwałe wykończenie.

PRZEGLĄDAJ PUDRY WYKOŃCZENIOWE

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją