Makijaż oddaje bogate i hipnotyzujące barwy kojącego i słonecznego australijskiego nieba. Te charakterystyczne czerwonobrązowe odcienie idealnie pasują do zielonych oczu

Kolekcja Sunset Collection

KUP JUŻ TERAZ

Krok 1: Kolor bazowy

Nałóż cień Natural Illusion Pressed Eyeshadow w wersji Sunrise na powieki, rozcierając kosmetyk za pomocą pędzla 14 Base Shadow Brush. Rozjaśni to skórę wokół Twoich oczu i uwydatni kolor pozostałych odcieni. Cień ten zapewnia także aksamitne wykończenie, dzięki czemu różne odcienie idealnie się ze sobą zmieszają.

Krok 2: Konturowanie oczu

Użyj cienia Natural Illusion Pressed Eyeshadow w wersji Sunset, nakładając go wokół zewnętrznych kącików oczu i rozcierając do środka za pomocą pędzla Blending Brush 15. Kolor powinien być najintensywniejszy przy zewnętrznych kącikach oczu i w załamaniach powiek. Oczy nabiorą głębi, a ich kształt zostanie uwydatniony.

Zanurz pędzel Smudge Brush 16 w tym samym cieniu i nałóż kosmetyk na dolną linię rzęs, zaczynając od zewnętrznych kącików oczu i rozcierając kolor w stronę środka dolnej linii rzęs, tak samo jak podczas stosowania kredki.

Krok 3: Dodatkowy blask

Zanurz pędzel Base Shadow Brush 14 w cieniu do powiek Natural Illusion Pressed Eyeshadow w wersji Sunrise i zastosuj go przy wewnętrznych kącikach oczu. Rozprowadź kolor przy dolnej linii rzęs, a następnie w stronę załamania powieki, aby uzyskać „efekt zachodu słońca”.

Krok 4: Podkreśl kształt oczu

Korzystając z kredki Contour Eye Pencil w wersji 01 Black, podkreśl górną linię rzęs, zwracając szczególną uwagę na zewnętrzne kąciki oczu. Rzęsy będą wyglądały na pełniejsze, podkreślając kolor oczu.

Krok 5: Kolejne warstwy

Zapewnij sobie idealne wykończenie za sprawą kilku pociągnięć tuszem Allure Defining Mascara w wersji 01 Black. Błyskawicznie podkreśli on, wydłuży i rozdzieli rzęsy, które pozostaną miękkie i giętkie.

Nie zapomnij dopełnić makijażu kapeluszem z odrobiną złotego koloru i czerwoną sukienką.

COMMENTS

0 komentarze/-y

Napisz komentarz

Komentarze muszą zostać zaakceptowane przez moderatora przed publikacją